Zabieg Icoone to zabieg często stosowany w kosmetologii, z uwagi na jego wszechstronne zastosowanie oraz bezinwazyjność. Technologia umożliwia ingerencję, niezależnie od wieku oraz płci, co jest dodatkową zaletą, zachęcającą do tego, aby przyjrzeć się jej bliżej.
Laser Icoone sprawdzi się na przykład bardzo dobrze, gdy chodzi o wymodelowanie sylwetki. Dlatego na temat samej technologii warto dowiedzieć się czegoś więcej. 

Jaka powinna być częstotliwość wykonywania zabiegu? 

O tym, jaka powinna być częstotliwość wykonywania zabiegu ekspert zazwyczaj decyduje indywidualnie. Należy jedynie mieć na uwadze to, że nawet jeśli już tak naprawdę
po pierwszym zabiegu można zauważyć pozytywne rezultaty, to warto zdecydować się
na kolejne. Icoone jest technologią dającą trwałe efekty wówczas, gdy wykonywana jest
w seriach. Można o tym przeczytać pod adresem https://easywaxing.pl/pl/icoone-laser-modelowanie-sylwetki-wyszczuplanie, zobaczyć przykładowe metamorfozy i rzeczywiście przekonać się, iż systematyczność jest w tym wypadku kluczowa. 

Widoczne i długotrwałe efekty są zauważalne, gdy wykona się od 10 do 12 zabiegów,
w dwóch lub trzydniowych interwałach. Oczywiście, są to liczby szacunkowe,
ponieważ każdorazowo to, ile zabiegów będzie wykonanych zależy od indywidualnych potrzeb klientki lub klienta, od ogólnej kondycji zdrowotnej oraz od kondycji skóry.
Zabieg ten w bardzo delikatny sposób stymuluje skórę, wobec czego może tak naprawdę być wykonywany nawet codziennie. To klient decyduje, czy może sobie pozwolić czasowo na jednodniowy odstęp. Ponadto, eksperci wyczulają na to, że po wykonaniu całej serii zabiegów konieczne jest przeprowadzenie tak zwanego zabiegu przypominającego, co 4 tygodnie. Jedynie wtedy można podtrzymać efekty zastosowanej na skórze ingerencji. 

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu z technologią Icoone? 

Osoba, która chce skorzystać z zabiegu Icoone powinna pamiętać o tym, że pomimo,
iż zabieg jest mało inwazyjny, to istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Dlatego tak ważne jest to, aby w trakcie konsultacji poinformować o swoim aktualnym stanie zdrowia. 

Do głównych przeciwwskazań zastosowania technologii Icoone zaliczają się: 

  • choroby nowotworowe, 
  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • łuszczyca na obszarze, na którym ma zostać przeprowadzony zabieg, 
  • przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegowym, 
  • występowanie aktywnych stanów zapalnych tkanki skórnej. 

Zabieg Icoone – podsumowanie 

Zebieg Icoone sprawdza się wówczas, gdy skóra traci jędrność oraz elastyczność.
Wtedy mogą bowiem pojawić się: cellulit, rozstępy, zmarszczki, obrzęki,
a także objawy bólowe w okolicy pleców, karku i mięśni. Urządzenie składające się ze specjalnej głowicy i rolek z mikrootworami masuje ciało, przenikając w głąb skóry.
Dzięki temu tkanka tłuszczowa zostaje rozbita i wyraźnie traci na objętości.
Każdorazowo praca siły urządzenia jest dopasowana do indywidualnych potrzeb osoby wobec której zabieg jest zastosowany, co przynosi zauważalne korzyści.