Higiena i bezpieczeństwo zdrowia w salonie

Easy Waxing

W salonie Easy Waxing przykładamy ogromną wagę zarówno do jakości świadczonych przez nas usług jak i higieny w gabinecie. Higiena i bezpieczeństwo Państwa zdrowia są dla nas najważniejszym elementem przy świadczeniu usług kosmetycznych. Aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo Państwa zdrowia wyposażyliśmy nasz salon w najnowszej generacji autoklaw klasy B (najwyższa klasa tego typu urządzeń pozwalająca na sterylizację wszystkich narzędzi kosmetycznych, autoklawy klasy B są używane w szpitalach i innych jednostkach służby zdrowia).

Wszystkie stosowane w salonie narzędzia przechowujemy w specjalnych torebkach zapewniających utrzymanie ich sterylności przez okres co najmniej 6 miesięcy. Rozpakowujemy je w Państwa obecności bezpośrednio przed zabiegiem, co sprawia że nie ma ryzyka ich zabrudzenia a Państwu zapewnia komfort bezpieczeństwa w trakcie zabiegów.

Z pełną świadomością chwalimy się najwyższymi standardami w zakresie higieny i gwarantujemy, że wizyta w naszym Studiu jest nie tylko przyjemna, ale też całkowicie bezpieczna dla Państwa zdrowia.