Pedicure Hybrydowy

Pedicure Hybrydowy na Lakierach Shellac i Gelish

Wykonanie pedicure hybrydowego jest identyczne jak w przypadku pedicure klasycznego. Rozpoczynamy od kąpieli stóp z dodatkiem aromatycznych soli, następnie opiłowujemy paznokcie, odsuwamy lub wycinamy skórki, usuwamy zrogowaciały naskórek przy pomocy frezarki. Zasadnicza różnica dotyczy lakieru do paznokci. W przypadku pedicure hybrydowego nanosimy najpierw bazę, którą przez 2 minuty utwardzamy w specjalnej lampie UV. Kolejnym etapem jest nałożenie 2 warstw kolorowego lakieru, każda również utwardzana w świetle UV. Ostatnim elementem jest nałożenie i utwardzenie top coat oraz przetarcie paznokci alkoholem, dzięki czemu uzyskają głęboką barwę i cudowny połysk. Efekt? Zniewalający…

Co wyróżnia pedicure hybrydowy?

  • Czas schnięcia to dokładnie 0 minut. Nie trzeba, jak w przypadku klasycznych lakierów, uważać przez następne 2 godziny i chodzić jedynie w otwartych butach. Zaraz po pedicure możemy włożyć pełne buty i iść do pracy, na zakupy, na basen – gdzie tylko dusza zapragnie.
  • Wysoka wytrzymałość – pod tym kontem lakiery są bardzo podobne do żelu – nie niszczą się i nie ścierają. W zasadzie ściąga się je dopiero, gdy pojawia się zbyt duży odrost paznokcia.
  • Nie niszczy paznokci. Lakiery hybrydowe to połączenie najlepszych cech żelu – wytrzymałość, nieścieralność – i lakierów klasycznych – łatwość w nakładaniu i ściąganiu. Dzięki temu nie ma konieczności matowienia płytki przed założeniem hybrydy, nie trzeba też piłować paznokci aby ją usunąć. Naturalna płytka paznokciowa pozostaje nietknięta przed nałożeniem lakieru jak i podczas jego ściągania.
  • Hipoalergiczność – kolory są hipoalergiczne, nie zawierają formaldehydu, toluenu i DBP

Gwarancja na lakier

Po wykonaniu pedicure hybrydowego udzielamy 5-dniowej gwarancji na lakier. W tym czasie wszystkie niedoskonałości poprawiamy za darmo.